На кортах клубу Lake Park відбудеться професійний тенісний турнір

Професійний теніс повертається в Україну!

Останніми роками Федерація тенісу України проводила значну кількість професійних змагань під егідою ITF (Міжнародної Федерації тенісу). Кількість таких турнірів в деякі сезони перевищувала півтора десятка, що давало можливість національним гравцям, не відправляючись в далекі та часто коштовні закордонні поїздки, заробляти свої перші професійні рейтингові бали на рідній землі.

Звичайно, 2020 рік абсолютною мірою відрізняється від усіх попередніх з часів Другої Світової війни. Через пандемію COVID 19 ще від кінця березня майже по всьому світу були скасовані спортивні змагання. Зрозуміло, що й теніс опинився у локдауні.

Федерація тенісу України, дотримуючись всіх заходів безпеки, змогла запустити сезон національних змагань з червня, проте міжнародні лишалися під забороною. Довелося відмінити заплановані професійні змагання й чекати, коли на це буде дозвіл від ITF. І от нарешті це сталося! Світовий тенісний сезон стартував. Звісно ж, надолужити все те, що було скасовано навесні та на початку літа вже не вдасться, та ФТУ доклала максимум зусиль, аби провести хоча б один професійний турнір.

Традиційно у таких турнірах бере участь велика кількість українських гравців – таких, що тільки починають свій шлях до тенісних вершин, і тих, хто вже має успішний та переможний досвід. Тож ми об’єктивно розраховуємо на те, що наші тенісисти, незважаючи на очікуємо високу конкуренцію з боку іноземних спортсменів, будуть боротися за титули в одиночному, й у парному розрядах.

Перший з минулої осені професійних турнір цього разу буде проходити в новому українському клубі Lake Park, що у Новомосковську (вулиця Овчаренко (с. Хащове), 2Т, неподалік від міста Дніпро. Сучасний чудовий тенісний клуб відкрився лише у 2019 році, проте вже встиг довести свої амбітні претензії провівши багато національних змагань вищої категорії. Тепер прийшла черга взятися за міжнародні професійні турніри. Федерація тенісу України за сприяння Федерації тенісу м. Дніпро та за допомоги спонсорів – клубу Lake Park; торгової марки AQUA NATUREL та Благодійного Фонду Олександра Петровського «Солідарність» — має намір провести змагання на найвищому організаційному рівні!

Чоловічі турніри ITF з призовим фондом і нарахуванням професійних рейтингових пунктів у залік світової табелі про ранги АТР є стартовим майданчиком фактично для всіх без виключень тенісистів. Лідери й легенди сучасності, такі, як Роджер Федерер, Рафаель Надаль та Новак Джокович, починали свій шлях до вершин АТР-Тура саме на таких змаганнях, які відносяться до серії ITF World Tennis Tour.
Турнір Lake Park Open з призовим фондом $15 000 почнеться кваліфікаційним відбором наприкінці серпня. Першого вересня стартують ігри основної сітки, фінал відбудеться шостого вересня.

Це перші професійні змагання на території України з осені минулого року! Теніс найвищого ґатунку поступово повертається у всьому світі, та головне – він повертається до нас, до України!
Вхід на турнір для вболівальників вільний, тож всі бажаючи матимуть чудову нагоду побачити професійний теніс світового рівня та підтримати українських тенісистів! Клуб Lake Park чекає глядачів на трибунах з 30 серпня по 6 вересня.